Dolar $
32.65
%-0.43 -0.14
Euro €
35.03
%-0.5 -0.17
Sterlin £
41.44
%-0.63 -0.26
Çeyrek Altın
3919.76
%-0.29 -11.3
SON DAKİKA
Mustafa YAŞAR | İŞ DÜNYASI Perşembe 23 Mayıs 2024 17:49

YENİ PROFİLO XXL BUZDOLABI 'ESNEK SOĞUTMA' TEKNOLOJİSİ VE DÖRT ÇEŞİT KULLANIM MODUYLA FARKLI İHTİYAÇLARA UYGUN ÇÖZÜMLER ÜRETİYOR

eni C enerji sınıfı Profilo XXL Buzdolapları, 'Esnek Soğutma' teknolojisiyle ihtiyaç duyduğunuz anda dondurucunuzu ekstra bir soğutucu alanı olarak kullanmanıza imkân tanıyor. Ayrıca dört farklı kullanım modu ile farklı ihtiyaçlara uygun çözümler üretiyor. Profilo XXL Buzdolapları, yüzde 44 enerji tasarrufu sağlarken aile bütçesine de katkıda bulunuyor.

Yeni Profilo XXL Buzdolabı 'Esnek Soğutma' teknolojisi ve dört çeşit kullanım moduyla farklı ihtiyaçlara uygun çözümler üretiyor

“Oh be Profilo Yapmış” dedirten geniş kapasiteli Profilo XXL Buzdolapları yenilendi. ‘Esnek Soğutma’ teknolojisi ihtiyaç duyduğunuz anda dondurucunuzu ekstra bir soğutucu alanı olarak kullanmanıza imkân tanıyor. Esnek Soğutma teknolojili buzdolabı, soğutucu ve dondurucu, soğutucu ve soğutucu, tatil modu ve dondurucu, tatil modu ve soğutucu modları ile farklı ihtiyaçlara uygun çözümler üretiyor. ‘Esnek Raf+’ özelliği ise buzdolabının alanını daha esnek ve verimli kullanmaya imkân sunuyor. Bu özellik sayesinde, buzdolabının kapı rafları ihtiyaca uygun şekilde kolayca düzenlenebiliyor. Ayrıca kapı rafları pratik şekilde takıp çıkarıldığı için temizlik ve yıkamayı da kolaylaştırıyor. Yeni C enerji sınıfı Profilo XXL Buzdolapları, yüzde 44 enerji tasarrufuyla aile bütçesine de katkıda bulunuyor.

İkili soğutma ve 4D Soğuk hava özellikleriyle yiyecekler hep taze

‘İkili Soğutma Teknoloji’ sayesinde daha verimli soğutma için buzdolabının soğutucu ve dondurucu bölmeleri iki ayrı hava akımıyla soğutuluyor. Böylece buzdolabındaki yiyecekler tazeliğini uzun süre korurken bu iki bölmedeki kokular da birbirine karışmıyor. Profilo Buzdolaplarındaki ‘4D Soğuk Hava’ özelliği ise buzdolabının farklı noktalarına soğuk hava üflüyor. Bu sayede hava kanallarının önüne konulacak tava ve tencereler hava akışını engellemiyor. Bu özellikle buzdolabının her noktası aynı şekilde soğuyor ve yiyecekler hep taptaze kalıyor. Ayrıca yenilenen dondurucu bölmesi yüzde33 daha geniş dondurucu kapasitesi ile tüm mevsimlerde yüksek dondurucu kapasitesi ihtiyacını karşılıyor. 

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR