EMEK ELEKTRİK'TEN SPK'YA BAŞVURUSU
Emek Elektrik Endüstrisi A.Ş, kayıtlı sermaye tavanı artırımı ve süresinin uzatımına ilişkin SPK'ya başvurdu.
![Emek Elektrik'ten SPK'ya başvurusu](https://analizgazetesi.com.tr/thumbmaker.php?src=https://analizgazetesi.com.tr/modules/blog/dataimages/270276224.jpg&w=750&h=500&s=1&a=c)
Kamuyu Aydınlatma Platformuna (KAP) yapılan açıklamada, ''Sermaye Piyasası Kurulunun (SPK) II-18.1 sayılı Kayıtlı Sermaye Sistemi Tebliği çerçevesinde, esas sözleşmenin 'sermaye ve paylar' başlıklı 6. maddesinin tadili kapsamında, SPK'ya başvuruda bulunulmuştur.'' bilgisi verildi.