BAŞKAN SOYER: "İZDÖNÜŞÜM PROJEMİZLE YALNIZCA ATIKLARI DEĞİL HAYATLARI DA DÖNÜŞTÜRDÜK"
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, izdönüşüm projesiyle yalnızca atıkları değil hayatları da dönüştürdüklerini bildirdi.
![Başkan Soyer: "İzdönüşüm projemizle yalnızca atıkları değil hayatları da dönüştürdük"](https://analizgazetesi.com.tr/thumbmaker.php?src=https://analizgazetesi.com.tr/modules/blog/dataimages/559933407.png&w=750&h=500&s=1&a=c)
"İzdönüşüm belgeselimiz yakında sizlerle." diyen Tunç Soyer, "İzmir'deki atıkları geri dönüşüme kazandırırken atık toplayan vatandaşlarımıza istihdam sağlayarak onlara güvenceli bir iş ortamı sunuyoruz." ifadelerine yer verdi.