Halkbank Y
160x600_sağ

RÜZGAR İLE KARAHİNDİBA

KİTAPLAR ARASINDA Sal 27 Nisan 2021 11:29

Yazar: Metin Hara Destek Yayınları

Rüzgar ile Karahindiba

Metin Hara beş yıl boyunca üzerinde çalıştığı Rüzgâr ile Karahindiba adlı yeni kitabıyla okurlarına yepyeni ve eşsiz bir deneyim sunuyor!

Türkiye’nin ilk “İnteraktif İçsel Yolculuk Romanı” olan bu kitap okuru da kendi seçimleriyle bambaşka yolculuğa sürükleyecek… Bu serüven boyunca ana karakterler her içsel dönüşüm yaşadığında karşınıza Qr kodları (adımlar) çıkacak. Bu kodları okuttuğunuzda karşınıza faklı videolar ve ardından seçimini yaptığınız yolculuğun pratik uygulamaları sizi karşılayacak.

Masumiyetin gücü üzerine inşa edilmiş bu öyküyü okuduktan sonra kendiniz ve yaşama bakışınız bir daha asla eskisi gibi olmayacak.

Her birimizin kalbinde filizlenmeyi bekleyen hayalleri var. Ama kaçımız bu yola çıkacak cesarete sahibiz? Peki, hayalimize kavuştuğumuzda dünyanın en mutlu insanı olacak mıyız? Bu uğurda çıktığımız yol bizde neleri dönüştürecek? Peki içimizdeki çocuğun masumiyeti bu yolda pusulamız olabilir mi?

Hepimizin zorunlu olarak içimize döndüğü, kendimizle kaldığı bu pandemi sürecinde Rüzgâr ile Karahindiba kalbinize baharı üfleyecek… Aşk ve umut gönüllerde filizlenecek…

Metin Hara’nın yazdığı Rüzgâr ile Karahindiba Destek Yayınları’ndan çıktı.