Dolar $
32.73
%-0.18 -0.06
Euro €
35.08
%-0.33 -0.11
Sterlin £
41.49
%-0.44 -0.18
Çeyrek Altın
3918.23
%-0.33 -12.81
SON DAKİKA
Göksel ÇAKIR | Kripto Para Perşembe 23 Mayıs 2024 20:27

ICRYPEX KRİPTO VE EKONOMİ SEMİNERLERİ'NİN BİR SONRAKİ DURAĞI GAZİANTEP

Ekonomi ve Kripto Seminerleriyle adından sıkça bahsettiren Türkiye'nin öncü kripto borsalarından ICRYPEX, Türkiye'nin her yerinde hayata geçirdiği seminerlerine devam ediyor. ICRYPEX'in Ankara'dan sonra 25 Mayıs Cumartesi günü Gaziantep Divan Otel'de yapılacak seminerlerde blokchain teknolojisi ve dijital varlıklarla ilgilenen herkesi sektörün önde gelen isimleriyle bir araya getirecek.

ICRYPEX Kripto ve Ekonomi Seminerleri'nin Bir Sonraki Durağı Gaziantep

Türkiye'nin öncü kripto para platformlarından ICRYPEX, kripto ve ekonomi başlıklarıyla düzenleyeceği seminerlerde kripto teknolojileri ve blok zinciri, dijital varlıklara yönelik öngörüler, ekonomideki gelişmeler gibi birçok farklı konuyu ele almakla beraber odak noktasına finansal okur-yazarlığa katkı sağlamayı yerleştiriyor. Farklı tarihlerde Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenecek bu seminerlerden beşincisinin gerçekleşeceği 25 Mayıs’ta gerçekleşecek “Gaziantep Kripto ve Ekonomi Semineri” kripto para ve ekonomi dünyasında önemli bir buluşma noktası olacak.

Konuşmacılar arasında, kripto para piyasasının deneyimli isimlerinden olan ICRYPEX CEO’su Gökalp İçer’in yanı sıra ekonomi dünyasının önde gelen isimlerinden Selçuk Geçer, Ali Perşembe ve ICRYPEX araştırma uzmanı Berk Koçak yer alacak.

Gaziantep Divan Otel’de gerçekleşecek seminerlerin beşinci ayağında ICRYPEX, katılımcılarına kripto ve ekonomi alanında güçlü bir rüzgar oluşturmakla kalmayacak, aynı zamanda sürpriz hediyelerle dolu bir deneyim de yaşatacak. Etkinlik, katılımcılara kripto para ve ekonomi dünyasındaki güncel gelişmeleri öğrenme fırsatı sunarken, network oluşturma imkanı da sağlayacak.

Etkinlik katılımcıları, etkinlik boyunca alanında uzman her bir isimle tanışma ve bizzat görüşme imkanı bularak bilgi alışverişi deneyimini zenginleştirebilecek. İnteraktif olarak tasarlanan bu seminer sayesinde katılımcılar, düzenlenecek özel oturumlarda merak ettiği konularda doğrudan cevap alma şansı yakalayarak bilgilerini daha da derinleştirebilecek.

ABONE OL

EN ÇOK OKUNANLAR