ZGANK'TAN ALTIN, ÖZDEMİR'DEN GÜMÜŞ MADALYA
Paris 2024 Olimpiyat Oyunları'na kota puanı veren Judo Paris Grand Slam'de Türkiye'yi temsil eden Mihael Zgank altın, Kayra Özdemir gümüş madalya kazandı.
![Zgank'tan altın, Özdemir'den gümüş madalya](https://analizgazetesi.com.tr/thumbmaker.php?src=https://analizgazetesi.com.tr/modules/blog/dataimages/1115865952.jpg&w=750&h=500&s=1&a=c)
Paris 2024 Olimpiyat Oyunları'na kota puanı veren Judo Paris Grand Slam'de Türkiye’yi temsil eden sporcularımızdan erkekler 90 kg'da Mihael Zgank altın, kadınlar +78 kg'da Kayra Özdemir gümüş madalya kazandı.