VALİ GÜL, 1 HATTAT 2 RESSAM SERGİSİ AÇILIŞINA KATILDI
İstanbul Valisi Davut Gül, Mehmet Çebi'nin koleksiyonundan oluşan "1 Hattat 2 Ressam" sergisi açılışında yer aldı.
![Vali Gül, 1 Hattat 2 Ressam sergisi açılışına katıldı](https://analizgazetesi.com.tr/thumbmaker.php?src=https://analizgazetesi.com.tr/modules/blog/dataimages/138065509.png&w=750&h=500&s=1&a=c)
İstanbul Valisi Davut Gül, Mehmet Çebi'nin koleksiyonundan oluşan ve Mustafa Sekban, Enver Fazıl'ın resimleri ile Cevad Huran'ın hat eserlerinin koleksiyonundan oluşan "1 Hattat 2 Ressam" sergisini gezdi ve eserler hakkında bilgi aldı.