SUCUK & BRATWURST'UN 'SAND CARSTLE' ESERİ MERCEDES-BENZ VE PİLEVNELİ GALLERY İŞ BİRLİĞİYLE MOMO BODRUM'DA
Mercedes-Benz ve Pilevneli Gallery iş birliğiyle, dünyaca ünlü sanatçı topluluğu Sucuk & Bratwurst'un "Sand Carstle" eseri, yaz sezonu boyunca MOMO Bodrum'da ziyaretçilerle buluşuyor. Mercedes-Benz'in ikonik G-Serisi şeklindeki dev bir kum kalıbını sembolize eden eser, çocukluk yıllarının neşesini ve yaratıcılığını yetişkinliğin rafine stiliyle birleştiriyor.
![Sucuk & Bratwurst'un 'Sand Carstle' eseri Mercedes-Benz ve Pilevneli Gallery iş birliğiyle MOMO Bodrum'da](https://analizgazetesi.com.tr/thumbmaker.php?src=https://analizgazetesi.com.tr/modules/blog/dataimages/IMG_380E25-6CF071-A50E63-182CA3-128B9A-146366.jpeg&w=750&h=500&s=1&a=c)