SAKARYA'DA 15 TEMMUZ'A ÖZEL KARATE TURNUVASI DÜZENLENDİ
Sakarya Büyükşehir Belediyesi, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'ne özel olarak karate turnuvası düzenledi.
![Sakarya'da 15 Temmuz'a özel karate turnuvası düzenlendi](https://analizgazetesi.com.tr/thumbmaker.php?src=https://analizgazetesi.com.tr/modules/blog/dataimages/52764799.jpg&w=750&h=500&s=1&a=c)
Sakarya Büyükşehir Belediyesi 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ne özel olarak şehir genelinde karate turnuvası düzenledi.
Yenikent Spor Salonu’ndan gerçekleştirilen turnuvaya 13-21 yaş arası 140 sporcu katıldı. Yıldızlar, ümitler ve gençler olmak üzere 3 kategoride gerçekleştirilen turnuvada dereceye girenlere madalyaları takdim edildi.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında düzenlenen turnuvaya katılan tüm sporculara teşekkür edildi.