ÖZGÜR TETİK: SURVİVOR'U SEVİYORUM
Survivor yarışmacısı Özgür Tetik, önceki gün İstinyePark AVM'de görüntülendi.
![Özgür Tetik: Survivor'u seviyorum](https://analizgazetesi.com.tr/thumbmaker.php?src=https://analizgazetesi.com.tr/modules/blog/dataimages/IMG_C8199D-E0A339-0CA6DC-2107BE-02EDD9-45E00D.jpg&w=750&h=500&s=1&a=c)
Alışverişe gelen ünlü isim, mağazaların yeni sezon ürünlerini inceledikten sonra muhabirlerimize poz verdi. Normal yaşama hala tam olarak adapte olmadığını söyleyen Tetik, “İki sezon üst üste Survivor'a gidince, buralara uyum sağlamak biraz zor oldu. Kendimce güzel bir sezon geçirdim, şimdi ailemleyim. Normal yaşama alışmaya çalışıyorum” dedi.