KURTULMUŞ, MİLLETİN ZAFERİ-ELİMİN EMEĞİ GÖZÜMÜN NURU SERGİSİ'NİN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında Milletin Zaferi-Elimin Emeği Gözümün Nuru Sergisi'nin açılışını yaptı.
![Kurtulmuş, Milletin Zaferi-Elimin Emeği Gözümün Nuru Sergisi'nin açılışını gerçekleştirdi](https://analizgazetesi.com.tr/thumbmaker.php?src=https://analizgazetesi.com.tr/modules/blog/dataimages/611838552.jpg&w=750&h=500&s=1&a=c)
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında Milletin Zaferi-Elimin Emeği Gözümün Nuru Sergisi'nin açılışını TBMM'de gerçekleştirdi.
Kurtulmuş, "15 Temmuz şehitlerimizin kıymetli aileleri tarafından büyük bir özveriyle hazırlanan böylesine anlamlı bir sergiye ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduk" dedi.