KAYSERİ'DE 1'İNCİ YAZ DÖNEMİ SPOR ŞENLİĞİ TAMAMLANDI
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından düzenlenen 1'inci Yaz Dönemi Spor Şenliği tamamlandı.
![Kayseri'de 1'inci Yaz Dönemi Spor Şenliği tamamlandı](https://analizgazetesi.com.tr/thumbmaker.php?src=https://analizgazetesi.com.tr/modules/blog/dataimages/1535486115.jpeg&w=750&h=500&s=1&a=c)
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından 10 tesiste 5 branşta, 2 bin 500 kişinin katıldığı 1’inci Yaz Dönemi Spor Şenliği gerçekleştirildi.
1’inci Yaz Dönemi, 10 tesiste futbol, basketbol, voleybol, yüzme ve yetişkin tenis olmak üzere 5 farklı branşta 2 bin 500 kişinin katılımıyla gerçekleşti.
Geleceğin sporcularının yetiştirildiği etkinlikte, tesislerdeki eğitmenler eşliğinde seçilen öğrencilere rekabet duygusunu aşılamak, kaynaştırmak ve sporun sevdirilmesi amaçlandı.