HATAY EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ'NDE İLK DOĞUM GERÇEKLEŞTİ
6 Şubat ve devamındaki depremlerden etkilenen Hatay'da, 3 Şubat'ta hizmete açılan Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde dünyaya gelen ilk bebeğe "Fuat" ismi verildi.
![Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ilk doğum gerçekleşti](https://analizgazetesi.com.tr/thumbmaker.php?src=https://analizgazetesi.com.tr/modules/blog/dataimages/961851917.jpg&w=750&h=500&s=1&a=c)
Antakya'daki Hatay Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ilk doğum gerçekleşti. Bir erkek evlat sahibi olan Göçmen Çifti evlatlarına Fuat adını verdi. Fuat ailenin ikinci çocuğu oldu. İlk doğumun gerçekleştiği hastane 3 Şubat'ta hizmete açılmıştı.