CW ENERJİ'DEN 4 MİLYON DOLARLIK YENİ GES ANLAŞMASI
CW Enerji anlaşma yaptığı firmalara bir yenisini daha ekledi. Firma ile Muratlı Karton Kağıt Sanayi Ticaret A.Ş. arasında 4.050.000,00 dolar tutarında güneş enerjisi santrali kurulumu için sözleşme imzalandı. CW Enerji CEO'su Volkan Yılmaz, yenilenebilir enerjinin yaygınlaşmasını sağlamak adına çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, "Sektörümüze katkı sağlayacak bir anlaşmaya daha imza attığımız için mutlu ve gururluyuz" dedi.
![CW Enerji'den 4 Milyon Dolarlık Yeni GES Anlaşması](https://analizgazetesi.com.tr/thumbmaker.php?src=https://analizgazetesi.com.tr/modules/blog/dataimages/IMG_19955C-38DCD8-92FA1C-EF98A9-769A37-B0F6F2.jpeg&w=750&h=500&s=1&a=c)