ÇANKIRI'DA ZABITA EKİPLERİNDEN FIRINLARA DENETİM
Çankırı Belediyesi Zabıta ekipleri, şafak vaktinde şehir merkezindeki fırınları denetledi.
![Çankırı'da zabıta ekiplerinden fırınlara denetim](https://analizgazetesi.com.tr/thumbmaker.php?src=https://analizgazetesi.com.tr/modules/blog/dataimages/192744425.jpg&w=750&h=500&s=1&a=c)
Halk sağlığı için denetimlerini sıklaştıran Zabıta ekipleri, fırıncıları ziyaret etti. Vatandaşların sağlıklı ve kaliteli hizmet almasını sağlamak amacı ile yapılan denetimlerde tespit edilen eksiklikler ile ilgili işletme sahipleri uyarılırken iki işletmeye de cezai işlem uygulandı.