BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KONSERVATUVARI'NIN SANATÇILARI MÜZİKSEVERLERLE BULUŞTU
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı'nın sanatçıları; Ezgi Abacı, Metin Durgutlu, Cihangir İncemen ve Umut Ayral, Milli Kuvvetler Caddesi'nde müzikseverlerle buluştu.
![Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı'nın sanatçıları müzikseverlerle buluştu](https://analizgazetesi.com.tr/thumbmaker.php?src=https://analizgazetesi.com.tr/modules/blog/dataimages/121800056.jpeg&w=750&h=500&s=1&a=c)
Balıkesir’in en işlek caddelerinden biri olan Milli Kuvvetler Caddesi’ni, hafta sonları 11.00-23.00 saatleri arasında araç trafiğine kapatılıyor. Caddenin girişine sahne kurularak Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı'nın sanatçıları; Ezgi Abacı, Metin Durgutlu, Cihangir İncemen ve Umut Ayral tarafından bir konser gerçekleştirildi.
Vatandaşlar, aileleriyle ve arkadaşlarıyla birlikte güzel bir yaz akşamı geçirdi. Balıkesir’in; böyle etkinliklere ihtiyacı olduğunu ve konserden çok memnun kaldıklarını ifade eden vatandaşlar, her hafta konserlerin devam etmesi temennisinde bulunarak Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın’a teşekkürlerini iletti.