ANALİZ ADINA ÖZEL AĞAÇ DİKTİK

GÜNDEM 2020-01-11 19:35:44

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü anısına ağaç dikim etkinliği gerçekleştiren Melikgazi Belediyesi, basın mensuplarına özel ayrılan alanda ağaçları toprakla buluşturdu.

Analiz adına özel ağaç diktik

Kayseri’de görev yapan 81 basın kuruluşu ile ağaç dikimi gerçekleştirildi. Gazeteciler, Başkan Dr. Palancıoğlu ile birlikte ağaçları toprakla buluşturup, isimlerinin yazılı olduğu levhaları ağaçlara astılar.

Tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Bugün Kayseri basın mensuplarına özel tahsis edilen ağaçlandırma alanında gazetecilerimizle kurumlarına özel ağaç dikimi yaptık. Gelecek nesiller için önemli bir olaya imza attık. Basın mensubu arkadaşlarımızla bir araya geldik, kısa bir yorgunluk attık ve fidan diktik. Rabbim birliğimiz ve beraberliğimizi bozmasın. Diktiğimiz ağaçların en küçüğü 10, en büyüğü yaklaşık 35 yaşında. Böylece 10-15 sene öne geçmiş olacağız. Bugün her basın kuruluşumuz adına birer tane ağaç diktik. Bu vesile ile gece gündüz demeden milletimizin doğru habere ulaşması için görevlerini yerine getiren ve hakkaniyetten ayrılmamayı en önemli ilke edinmiş tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü tebrik ediyorum.” dedi.

Analiz gazetesi kayseri temsilcisi Halil İbrahim KARADAVUT şunları söyledi. Yeni birlik gazetesi kayseri temsilciliği adına da bir fidan diktik. Gazetem izinde adına dikili bir ağacı oldu. Arada bir gelip bakımını yapacağız.

Analiz  gazetesi olarak da  Ağaçta isimlere özel tabelalarımız var. Ara ara tutup tutmadığını gelip kontrol edeceğiz. Başkanımız Palancıoğlu’nun güzel çalışmaları var. Temsilciliğimizle güzel ilişki içinde. Başkanımıza bu güzel çalışmasından dolayı teşekkür ederim.”dedi.